POLİTEK SIZDIRMAZLIK ELEMANLARI

POLİTEK SIZDIRMAZLIK ELEMANLARI İML. İTH. İHR. SAN. TİC.LTD. ŞTİ. Halil ÖZYURT tarafından 16 yıllık bilgi ve tecrübesiyle 2012 yılı başında kurulmuştur.

POLİTEK SIZDIRMAZLIK ELEMANLARI İML. İTH. İHR. SAN. TİC.LTD. ŞTİ. kurulduğu günden bu zamana kadar otomotiv, inşaat, tarım sektörlerinde imalat yapan lider kuruluşlar ile çalışmış, müşteri ve tedarikçi ilişkisini stratejik ortaklık ilişkisine taşımıştır.

POLİTEK SIZDIRMAZLIK ELEMANLARI İML. İTH. İHR. SAN. TİC.LTD. ŞTİ. kurulduğu tarihten itibaren yatırıma, çalışanlarını geliştirecek eğitimlere, sosyal sorumluluklarının bilincinde olarak, müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışıyla sürekli gelişim göstermiştir. Bugün itibariyle 1200 m². Kapalı alanda 50 kişilik deneyimli ve güçlü kadrosu ile en ileri teknolojileri kullanarak tam ve yarı otomatik hidrolik presleri, vakumlu hidrolik presleri, kauçuk enjeksiyon preslerinde çok parçalı kalıpları en verimli şekilde çalıştırabilme becerisini edinmiştir. Aylık 100 ton kauçuk hamur işleme kapasitesine sahip kapalı ve açık karıştırıcıları ile istenilen kalite ve nitelikte hamur elde edebilmektedir. Birçok test ve deney yapabilme kabiliyetine sahip laboratuarı sayesinde üretimin her aşamasını kontrol edebildiği gibi ar-ge çalışmalarıyla ürün geliştirme araştırma faaliyetleri gerçekleştiren ve teknolojiyi yakından takip eden POLİTEK SIZDIRMAZLIK ELEMANLARI İML. İTH. İHR. SAN. TİC.LTD. ŞTİ. her sektöre hitap edebilen, kauçuk ve türevlerinden ürünler üretebilecek teknolojiye sahip bir işletme seviyesine gelmiştir.

MİSYONUMUZ

POLİTEK SIZDIRMAZLIK ELEMANLARI İML. İTH. İHR. SAN. TİC.LTD. ŞTİ. eğitimli ve sürekli kendini geliştiren personeli, güvenilir, şeffaf, verimlilikte sürekli gelişmeyi hedef belirlemiş yönetim anlayışı ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma politikaları ile müşterilerine kaliteli ürün ve kaliteli hizmet sunmakla birlikte, çevreye karşı duyarlı, sosyal sorumluluk proje çalışmaları, yeni yatırımlar ile faaliyetlerini sürdürdüğü çevreyi kalkındırmayı, tanıtmayı ve ülke ekonomisine katkı sağlamayı en temel görev edinmiştir.

VİZYONUMUZ

POLİTEK SIZDIRMAZLIK ELEMANLARI İML. İTH. İHR. SAN. TİC.LTD. ŞTİ tüm faaliyet alanlarında teknolojiyi ve yenilikleri yakından takip ederek, sosyal sorumluluk bilinciyle, ulusal ve uluslararası pazarda etik ve yasal sınırlar çerçevesinde mükemmeliyetçi yaklaşımla en yüksek Pazar payını elde etmeyi hedeflemiştir.
Statistics

Satisfaction

Performance

Health

Multitasking

Meet our fabulous team

Janet Griffith
Janet Griffith CEO

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

[ Read More ]
Janet Griffith
Max Norman
Max Norman Designer

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

[ Read More ]
Max Norman
Hannah Pequita
Hannah Pequita Customer Care

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

[ Read More ]
Hannah Pequita
For your information
Skills 70%
Opportunities 60%
Data 80%
Progress 40%
Beauty And Health Services

Proin in nisi interdum, pulvinar justo vitae, commodo tortor. Sed ut neque in enim porttitor faucibus eu non lectus. Pellentesque ac ligula luctus, lobortis urna accumsan. tristique dui.

Suspendisse potenti. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. In rhoncus et elit eu dictum.

Need help ?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed posuere dolor et elit semper feugiat. Maecenas venenatis accumsan malesuada. Integer dapibus ut nibh interdum mollis. Pellentesque consequat eget justo vitae blandit. 

Gift registry

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed posuere dolor et elit semper feugiat. Maecenas venenatis accumsan malesuada.